Küçükçekmece iple ile Erişim Cam Temizliği

Hizmet

Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz ve Hizmet alanları liste halindedir.
AyrıntılarAna Sayfa

iple

Erişim Hizmetleri

Endüstriyel

Dağcılık

Plaza

Cam Temizliği

Endüstriyel Dağcılar

Hizmet Bölgelerimiz

iple ile Erişim Cam Temizliği

Her geçen gün değişen mimari artık daha özgün tasarımlardan oluşmaktadır. Bu yapılar çoğunlukla rezidanslar, avm’ler, iş merkezleri, oteller, plazalar vb. yapılardır. Bu tarz yüksek katlı yapılara ulaşım eğer ki dış cephe asansörü, vinç vb. araçlar olsa bile oldukça zor ve risklidir. Hatta bazı durumlarda çözüm için gereken makine ve düzenekler kurmak istenebilir fakat bu mimari ve çevresel koşullardan dolayı mümkün olamayabilir.

Bunun dışında iple erişim güvenlidir, emniyet sistemleri hızlı kurulur hızlı toplanır bu da zamandan tasarruf yapmamanıza sebep olur, ulaşılması zor birçok yere ulaşımı sağlamaktadır. Özellikle dış cephe cam silme işlemi sırasında binada bulunan personel çalışmaya devam edebilir ve hizmet alan kurum ve kuruluşların işleri aksamaz. Diğer araç gereçlere göre daha ekonomiktir.

Bu sebeptendir ki yapılacak proje ve çalışma esnasında 3. Kişilere (vinç, iskele, asansör vb.gibi) ihtiyaç duyulmaz bu da projenin daha ekonomik olmasına sebep olur. İple erişim hizmetleri yapıya zarar vermez alınan hizmetten sonra ekstra bir bakım ve onarıma ihtiyaç duyulmaz.Bu gibi durumlarda alınacak en güvenli hizmet İple Erişim (Rope Access) uygulamalarıdır.

İple Erişim Uygulamaları alanında uzman kişilerce yapılmalıdır. Ve bu kişiler yine uluslar arası otoriteler tarafından kabul görmüş eğitimlerden geçmiş olmalıdır. Bu bağlamda Türkiye’de en çok kullanılan 2 eğitim seçeneği çıkmaktadır. IRATA (Industrial Rope Access Trade Association) Endüstriyel İple Erişim Ticaret Birliğidir diğeri ise SPRAT (The Society of Professional Rope Access Technicians) Profesyonel İple Erişim Teknisyenleri Topluluğu’dur.

İple Erişim Uygulamaları birçok açıdan avantajlıdır. Bu yöntem ile temizlik işlemleri daha hızlı ve pratik sonuçlanmaktadır. Dış cephe cam temizliği oldukça ciddi bir iştir. Son derece titizlikle sürdürülen bu çalışmalar için doğru ve profesyonel kişiler tercih edilmelidir.

Hizmet Bölgeleri
istanbul`un her yerinde talep edilen iple erişim hizmetleri hizmetimiz Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar bölgeleri ve Avrupa yakasında ağırlıklı olarak hizmet verilmektedir .Proje bazlı çalışmalarınızda profesyonel hizmet anlayışımız ile istanbul’da iple erişim hizmetlerinde yanınızdayız.


Tam Liste

Hizmetler

Dış Cephe Temizliği
Dış Cephe Cam Temizliği
Plaza Cam Temizliği
Plaza Dış Cephe Temizliği
Kompozit Temizliği
Dış Cephe Kompozit Temizliği
Cam silme
Endustriyel Cam Temizligi
İple ile Erişim Cam TemizliğiHizmetlerimiz

Yazılar


Firmamız zamanın gelişen teknolojisini yakından takip ederek kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Kiralık ürünlerimiz

Deneyimli ve donanımlı teknik ekibimizle projeleriniz için kiralık iskelelerin kurulumu, sökümü ve nakliyesi gibi her aşamasında yanınızdayız.

iple erişim hizmetleri

Parlax Asma İskele Sistemleri.Güvenilir alt yapı materyerleri.Süreç Takibi ve iş güvenliği

Hareketli Cephe Platform

İnşaat sektörünün olmazsa olmazlarıdan olan hareketli cephe platformu güvenli ve hızlı çalışma imkânı ile iş veriminde artış sağlar.

7X24 Müşteri Desteği

Dilediğiniz zaman iletişim adreslerimizden bize ulaşabilir sorunlarınız ve aklınıza takılan konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Projelendirme

Farklı mimari yapıların gerektirdiği uygun özellikteki cephe temizlik sistemlerinin ve alternatif çözümlerin dizaynı teklif oluşturulması ve projelendirilmesi firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Cam Cephe Temizleme

Cam Cephe güvenilir önlemler alınarak farklı temizleme sistemleri ile hizmetinize sunulmaktadır.

Blog Yazılarımız


Firmamızdan asma iskele sektörü hakkında kısa kısa blog yazıları

Endüstriyel Dağcılık Nedir

Endüstriyel Dağcılık Nedir? Endüstriyel dağcılık, (İple erişim) mağaracılık ve tırmanış tekniklerinden yararlanılarak oluşturulmuş ve tecrübeli kişiler tarafından uygulanarak ulaşılması zor olan noktalara erişimi sağlayan özel ip te...

Yüksek İşler

İple Erişim uygulaması, iskele, askı iskele, sepetli araç ve yükselen platformlar gibi geleneksel yöntemlerle erişilemeyen veya bu yöntemlerle erişimi verimsiz olan noktalara ulaşmayı sağlayan alternatif bir erişim yöntemidir. ‘İple Erişim...

Referanslar

Çalıştığımız Firmalar

Adres ve Telefon Bilgilerimiz

Bizimle İletişime Geçin

Mail yoluyla yapılan iletişim talepleri 24 en geç saat içinde cevaplandırılacaktır.

Adres:

İstasyon mh. Esat Bey Cad. No 29,
Gebze / Kocaeli / Türkiye

Telefon:

+90 532 672 81 14

Çalışma Saatlerimiz:

Hafta içi: 080:00 – 19:00

Cumartesi: 08:00  – 19:00