Dış Cephe Temizlik

içerik

Dış Cephe Temizlik

Dış Cephe Temizliği kaplamaya özgü temizleme yöntemleri ile, fren tozu, petrol bazlı kirleticiler, genel kir, kireç skalası, köpürme, mikroorganizmalar ve boya dahil olmak üzere çok çeşitli kirleticileri güvenle giderir.

Bina Cam Temizliği yaptırmak istememizin başlıca sebepleri bunlarla sınırlı değildir. Firmamızın veya kuruluşumuzun dış cephe panjur temizliği gibi sorunları dış görünüşünü ve firmanızın gösterişine gölge düşürebilir.

Cephe Temizliğinde Uzmanlık

Dış temizlik, kötü eğitimli personellerin yanlış temizleme yöntemini kullanmasının yol açabileceği potansiyel kazaları önlemek için deneyimli cephe temizleme şirketlerine bırakılan en iyi zorluktur. Cephe temizliği ve bakımında sıkça karşılaşılan yükseklik ve erişim sorunları, aynı zamanda yüksekte çalışma konusunda deneyimli uzman şirketleri kullanmanın akıllıca olduğu anlamına gelir; güvenli bir şekilde ve yüksek bir standarda ulaşmak için uygun ekipman ve erişim platformlarıyla hizmet almak gerekir

Dış cam temizliğicam cephe temizliği gibi yüksek iş güvenliği ve tedbirleri gerektiren işler tamamen uzman personeller tarafından yapılması gereken iş kollarından biridir. Uzman bakım ekiplerimiz gerekli dış cephe cam temizlik niteliklerine sahiptir ve sepetli platform, makaslı kaldırıcılar ve iskele kuleleri üzerinde yüksek seviyelerde çalışmak üzere eğitilmiştir.

Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Cam temizleme firmaları öncelikle bir kurum veya kuruluşa bağlı olmalıdırlar, bir denetlemeye tabii  tutulmalı ve düzenli olarak çalışanları ve ekipmanları periyodik bakımdan geçirilmelidir. Dış cephe temizliği gerekli bütün analizlerin öncesinde yapılmasıyla beraber planlı bir şekilde yürütülmesi gereken iştir.

Doğru cam bina temizliği yapan firmaların dış kaplama malzemelerini iyi analiz edip ona göre temizlik malzemelerini ve işi yapacak ekibi belirlemesi gerekmektedir. Gerekli ön çalışmaların tamamı bittikten sonra ekibi oluşturan dış cephe temizlik şirketleri çalışacak olan personellerin makine parkuruna göre gerekli eğitim çalışmalarını yaptırmış olmalı ve nitelikli personel olduğundan emin olmalıdır.

Bina dış cephe temizliği dış cephenin yapı malzemesine göre kimyasallar ile temizlenmelidir. Aksi taktirde temizlik işlemi hizmet alan kişi ve/veya kurum tarafından beğenilmeyecektir. İstenilen temizlik hizmeti öncesinde yapılan demo çalışması ile baştan teyit ettirilmeli hem hizmet veren hem de hizmeti alan taraflarca gözlenmelidir, iş anlaşmasında verilecek hizmetin detayları bu şekilde oluşturulmalıdır. Yapılan bu çalışmalar neticesinde dış cephe temizlik firmaları anlaşmaya uyarak karşı tarafı memnun etmelidir.

 

Dış CepheTemizlik

Dış CepheTemizlik

 

 

Neden? Dış Cephe Cam Temizlik Şirketi

 

Dış cephe cam temizlik şirketi İstanbul bölgesinde ticari ve konut binalarına hizmet veren profesyonel bir dış bina temizlik firmasıdır. Özellikle, çok katlı binaların dış cephe, çatı, tente, kanopi ve mimari elemanlarının temizliğinde uzmanlaştık.

Yüksek kaliteli sonuçlar elde etmek ve malzemeleri korumak için Dış cephe cam temizlik şirketi ekibi basınçlı yıkama, yumuşak temizleme ve kimyasal temizlik gibi çeşitli temizleme yöntemlerini kullanır. Çeşitli erişim teknikleri ve ekipmanlarında ki benzersiz uzmanlığımız, bir binadaki herhangi bir noktaya güvenli ve verimli bir şekilde erişmemizi sağlar.

Aslında, rutin dış temizlik sadece bina görünümü için değil, aynı zamanda dış yüzeylerin lekelenme, küflenme ve bozulmadan korunması için de önemlidir. Yaygın olarak kullanılan dış bina yüzeylerinin (sıva, tuğla, çimento, doğal taş) çoğu, kir ve hava kirleticilerinin malzemeye nüfuz etmesini sağlayan gözenekli bir yapıya sahiptir. Fazla mesai, bu kirletici maddeler kalıcı lekelenmeye neden olabilir ve buhar geçirgenliğini önemli ölçüde kısıtlayabilir.

Sonuç olarak, sıkışmış nem ve kirletici maddeler, alt tabakanın çatlamasına, yaşlanmasına, renk bozulmasına, lekelenmeye ve küf ve mantar büyümesine neden olur. Böylece, binayı yollar, otoyollar, endüstriyel tesisler, tozlu alanlar gibi yüksek hava kirliliği olan alanlardan daha uzakta yapmak veya daha yakın hale getirip, daha sık temizlemeniz gerekecektir.

Gerçekten de, bazı doğal faktörler dış yüzeyleri de olumsuz yönde etkileyebilir. Örneğin, Denizin yakınlarındaki tuzlu sis havası veya yüksek polenli alanlar korozyon ve çiçeklenmeden küf ve mantar büyümesine kadar çeşitli sorunlara neden olabilir.

Dış cephe temizlik şirketidış bina temizlik projelerinde en iyi sonuçları elde etmek için Güvenlik-Kalite-Verimliliğe odaklanmaktadır.

 

Dış Cephe Temizliğini Biz Nasıl Yapıyoruz?

Dış Cephe Temizliğini Biz Nasıl Yapıyoruz?

 

Dış Cephe Temizliğini Biz Nasıl Yapıyoruz?

Kalite standartlarına ve her zaman müşteri memnuniyetine önem vererek yapmış olduğumuz temizlik hizmeti uygun fiyat politikasıyla destekleyerek her geçen gün firmamızı büyütmeye ve iş veren olarak ülkemizin işçi istihdamına destek olmamıza sebep olmaktadır. Dış cephe cam temizleme hizmetini nasıl yaptığımıza buyurun göz gezdirin ve kriterleri kendiniz değerlendirin…

Basınçlı Yıkama

Dış cephe yıkama 1.500-4.000 PSI yüksek basınç altında püskürtülen su ile dış temizlik Sıva, beton, boyalı metalden çeşitli yüzeylerden toz, kir ve kiri temizlemenin çok etkili bir yolu. Bazı durumlarda basınçlı (güç) yıkama, bir temizlik ürünü uygulamasıyla birlikte kullanılabilir. Vinil, kanvas, siding gibi basınçtan zarar görebilecek malzemelerden yapılmış, suyu hızlı bir şekilde emebilen yüzeyler (kalker, traverten, bazı tuğla duvarcılık gibi) için bu yöntem önerilmez. Elektrikli yıkama, cam, alüminyum veya paslanmaz çelik paneller gibi pürüzsüz malzemeler için etkili olmayabilir, bu da damlalar elle silindiği / kurutulmadığı / silinmediği takdirde sert su lekelenmesine neden olur.

Yumuşak Temizleme

Cam temizlik şirketi yumuşak temizleme, yumuşak kıllı fırçalarla ovma ve ardışık hafif durulama ile temizlik ürünüyle de hizmet verir. Özellikle, boyalı dış cephe kaplaması, gözenekli doğal taş (kireçtaşı, traverten, tuğla duvarcılık), paslanmaz çelik ve alüminyum paneller, mimari cam, vinil veya tuval gibi hassas yapı elemanları ve yüzeyler için yumuşak temizleme önerilir. Su kullanımını en aza indirmek için harika bir alternatif olabilir. Durulama genellikle deiyonize su ile yapılır veya sert su lekelerini önlemek için yüzeyin kurutulması / çekilmesi ile yapılır.

Parlatma ve Lekeleri Giderme

Plaza cam temizliği firması olan Dış Cephe Cam Temizlik Şirketi, düzenli temizliğin başarılı olmadığı lekeli bina dış cephesine uygulanan derin temizlik yönteminde benzersiz bir uzmanlığa sahiptir. Tipik olarak, bu tür lekeler, pürüzsüz bir yüzeye sahip olması durumunda durulama veya parlatma ile agresif kimyasal uygulama gerektirir. Bir binanın dış yüzeyindeki lekelere oksidasyon (sert su veya kalsiyum birikintileri), çiçeklenme, pas ve korozyon, küf, yağ ve derinden nüfuz eden diğer kirleticiler neden olabilir. Genellikle, dış kısımda bir leke ne kadar uzun kalırsa, o zaman çıkarmak daha zordur. Dış Cephe Cam Temizlik Şirketi, mermer, granit veya alüminyum üzerinde oksidasyon, paslanmaz çelikte pas, tuğla ve doğal taş üzerinde çiçeklenme gibi bina dış cephesinde çeşitli boyama türlerini tedavi etmek için tescilli işlemler geliştirmiştir.

Cephe Elemanları, Çatı ve Tente Temizliği

Dış cephe cam ile oluşmamaktadır; Çatı, tenteler, kanopiler, dekoratif kornişler gibi bazı yapı elemanları erişim, temizlik işlemi ve ürün seçimi ile özel işlem gerektirir. Dış Cephe Cam Temizlik Şirketinin özel erişim ve düşmeye karşı koruma tekniklerindeki uzmanlığı, her türlü çatıyı, tenteyi ve mimari yapı elemanını verimli bir şekilde temizlememizi ve korumamızı sağlar. Hasarı önlemek için vinil, membranlar, tuval, boyalı metal, alçı, alüminyum ve metal paneller, pleksiglastan yapılmış çatılar ve tenteler için yumuşak temizlik kullanıyoruz. Bazı pişmiş toprak ve kiremitli çatılar basınçlı yıkama ile güvenle temizlenebilir.

 

Dış Cephe Temizliğinde Ekibimiz

Dış cephe cam silme işi yapan bütün firmaların kendilerince düzenledikleri ve organize ettikleri ekip ve ekipmanlar mevcuttur. Bunlar genellikle maliyetle doğru orantılı bir şekilde değişiklik gösterir.  Cam temizliği yapan firmalar her sektörde olduğu gibi bu sektörde de kalite ve memnuniyet açısından sayılıdır. İşini layığı ile yapan firmaların mutlaka aşağıda belirttiğimiz nitelikte ekip ve ekipmanı olmalıdır. Bizim ekip ve ekipmanımız tamdır ve eksiksizdir. Aşağıda belirttiğimiz her şeye sahibiz!

Sepetli Platformlar(vinçler)

Dış cephe cam temizlik şirketleri genellikle bu ekipmanı kullanarak Dış cephe temizliği yaparlar çünkü; Maliyet açısından uygun olduğu gibi dış cephe temizliğinde kolay çözümdür.

Sepetli platformlar 15 metre ile 70 metre arasında değişir buda her kat aralığındaki yüksek genelde 3 metre olduğu için 5 kat ile 24 kata kadar ulaşmanızı sağlar.

Sepetli platformda çalışacak personellerin yüksekte çalışma eğitimlerini alması gerekmektir. İş güvenliği kurallarına uygun çalışma ortamı hazırlanmadığı durumda ciddi iş kazalarına ve yaralanmalarına yol açılabilir.

Endüstriyel Dağcı Ekibi

Endüstriyel Dağcı Ekibi

 

Dış Cephe Temizlik Makinası

Dış cephe temizliği makinesi vinç ve dağcı ekiplerinin yapamadığı veya peyzajların yoğun şekilde kullanıldığı projelerde deneyimli personellerce kullanılan ekipmandır. Suyu arıtarak saf su haline getiren bir makine uzun açılabilir hafif saplar ile dış cephede oluşan kir katranını saf suyun özelliği olan leke bırakmayacak şekilde temizler.

Dış Cephe Yıkama Makinesi

 

 

Endüstriyel Dağcı Ekibi

Dış Cephe Cam Temizlik Şirketi İstanbul’da özel bir halat erişim hizmetleri sağlayıcısıdır. Genel olarak, İple Erişim, teknisyenlerin üst çapaları ve iki hatlı sistemi kullanarak yüksek veya ulaşılması zor alanlarda güvenli bir şekilde ulaşmasını ve çalışmasını sağlayan bir erişim yöntemidir. Özellikle, iskele, salınım aşaması, hava platformu veya merdivenler gibi geleneksel araçların uygulanmasının mümkün olmadığı, pratik olduğu veya çalışanlar, kamu ve mülk için daha büyük tehlike yaratabildiği durumlarda geçerlidir.

Operasyonlarımızda güvenlik önceliğini sağlamak için, tüm iple erişim teknisyenlerimiz SPRAT ve IRATA standartlarına göre sertifikalandırılmakta ve eğitilmektedir. Tüm düşmeye karşı koruma, düşmeyi durdurma ve konumlandırma ekipmanı, Yetkili Kişi tarafından rutin olarak denetlenir ve korunur. Son olarak, her projeden önce detaylı güvenlik planlaması ve İş Güvenliği Analizi uygulanmaktadır.

Dış Cephe Cam Temizlik Şirketi, dış ve yüksek iç bina bakımı, endüstriyel bakım, eğlence ve diğer ticaret yardımları için ip erişim uzmanlığı uyguluyoruz. Dağcı cam temizlik işini yaparken içiniz bizimle her zaman rahat eder.

Dış Cephe Cam Temizlik Şirketi

Dış Cephe Cam Temizlik Şirketi

Dış cephe cam temizliği işlemini yaparken her türlü güvenlik tedbirlerini alıyoruz. Cam silim işini kusursuz bir şekilde yapmaktayız. Cam temizleme işini yapan çalışan personellerimiz A tipi iş güvenliği sertifikasına sahip olup yüksekte çalışma eğitimleri almışlardır. Temizlik ve güvenlik önlemleri konusunda kendini yetiştirmiş olan ekibimiz her zaman müşterilerimize kusursuz hizmet sunmaktadır.

Dış cephe temizliği kelime yapısından da anlaşılacağı üzere binaların, iş yerlerinin, evlerin, ofislerin, kısacası tüm mekanların dış cephe ve cam temizliğini ifade eder. Dış cephe temizliği sanıldığı gibi basit bir iş değildir. Dış cephe temizliği doğru ekipmanlar ve uzman personel tarafından yapılmazsa temizlikte istenilen sonucu elde edemezsiniz. Bu yüzden dış cephe konusunda mutlaka alanında uzman bir ekiple çalışmalısınız. Uzman personel kadromuz, profesyonel ekipmanlarımız ile dış cephe temizliğinde müşteri memnuniyet garantisi veriyoruz.

Dış cephe temizliği sırasında kullandığımız temizlik malzemeleri ve özel temizlik ekipmanları tamamen 1. sınıf kaliteli ürünlerdir.  Bu malzeme ve ekipmanların TSE’ ye uygun ürünler olmasına özen gösteriyoruz.  Markası belli olmayan ve sırf ucuz olmasından dolayı kullanılan kimyasallar, zamanla dış cepheye kalıcı zarar verdiğini çok iyi biliyoruz. Bu yüzden hizmet politikamızda müşteri memnuniyetini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederiz düşüncesi ile temizlik işlerini her zaman kaliteli ürünlerle yapmaktayız. Bu yüzden bizden hizmet alanlar genel anlamda memnun olup firmamızı sürekli çalıştıkları firmalar arasına eklediler.

Dış cephe temizliğine hem görsel açıdan hem de sağlık açısından önem veriyoruz. Bu yüzden her zaman hem gözünüze hem de sağlığınıza hitap edecek temizlik işleri çıkartmaktayız. Dış cephe temizliğini ihmal ederseniz zamanla dış yüzeylerde oksitlenme ve lekelenmeler oluşur. Bu lekelenmeler binanıza çirkin bir görünüm kazandırır.  Bu çirkin görünüm evinizi satarken ve kiralarken evinizin değerini düşürür. Bu çirkin görüntü evin albenisini yok eder. Bu yüzden evlerinizin ve binalarınızın dış cephe temizliğini sağlam bir firmaya teslim etmelisiniz.

Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

İlk etapta temizlik yapılacak olan binanın dış cephesinin hangi yöntemlerle temizleneceğini belirlemek için keşif heyeti gelir. Kullanılacak ekipmanlar ayarlanır. Vinç, sepet, platform ve dağcı temizlikçiler mi kullanılacak netleştirilir.  Temizlik öncesi hava şartlarına bakılır. Yağmurlu ve fırtınalı havalarda dış cephe temizliği yapmak hem bina açısından hem de temizliği yapacak personelin can güvenliği açısından doğru değildir.  Dış cephe temizliği yapılacak olan yüzey ilk defa temizlenecekse ona göre kimyasal ve temizlik aparatları ayarlanır. Temizliğin etkili, hızlı ve daha sağlıklı sonuç alması açısından yukarıdan aşağıya doğru yapılması gereken bir temizlik aşaması olmalıdır. Temizlik işleri büyük bir titizlilik içinde yapılmalıdır. Temizlik işlemi bittikten sonra gerekli kontroller yapılmalıdır. İşler sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde yapılmalıdır. Temizlik yaparken dış cepheye hiçbir şekilde zarar verilmemelidir. Temizlik yapılırken camların çizilmemesine özen gösterilmelidir.

Dış Cephe Temizlik Firması

Dış cephe temizlik firması seçerken ilk unsur hiçbir zaman fiyat olmamalıdır. İşin kalitesine önem vermelisiniz. Bu yüzden temizlik konusunda kendini ispat etmiş bir firma olmasına özen göstermelisiniz. Bu konuda biz ekibimize güveniyoruz. Uzun yıllardır temizlik hizmeti veren firmamız binlerce başarılı projeye imza atmıştır. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi web sitemizden takip edebilirsiniz.

Dış Cephe Temizlik Firması

Dış Cephe Temizlik Firması

 

Şirketinizin görünümü yaptığınız işi yansıtır. Çalıştığınız ortam ne kadar temiz, düzenli ve hijyenikse yaptığınız iş de muhakkak o derece temiz olacaktır. Unutmayın iş hayatında ilk izlenim çok önemlidir. Yapılan araştırmalara göre insanların büyük bir çoğunluğu ilk izlenimde düşündükleri karara göre hareket etmektedirler. Hayatımızda da öyle değil midir? Birini etkilemek istersek ya da önem verdiğimiz bir buluşma ya da toplantı yapacak olursak dış görünümümüze ve kişisel temizliğimize özen gösteririz. Aynı şey çalıştığımız yerler içinde geçerlidir. Ne kadar temizse ortam insanlar o kadar etkilenirler.

Dış Cephe Cam Temizliği İle Temiz Ofisler

Düşünün ki önemli bir toplantı yapacaksınız ama toplantı odasının içi dışarısı güneşliyken bile sanki havada kara bulutlar varmış gibi görünüyor. Hatta içeriden baktığınızda dünyayı gri görüyorsunuz ve camda da kuş pislikleri var. Böyle bir ortama müşterinizi çağırmak ister misiniz? Ya müşteriniz bu özensizliği işine de yansıtır mı diye düşünürse. Siz en iyisi işinizi şansa bırakmayın. Dış cephe cam temizliği hizmeti için 20 yıllık tecrübeye sahip Bağcı Grup Temizlik şirketimizden ücretsiz teklif alabilirsiniz.

Dış cephe cam temizliği için işi profesyonellere bırakmak son derece önemli. Özellikle işçi sağlığı ve güvenliği açısından, ofisin içinden camdan sarkarak temizlik yapan personellerinizi asla riske atmayın. Son derece güvenlikli ve güvenilir dış cephe cam temizliği için yapılmış alet ve malzemelerle bu işi profesyonel bir şekilde yapan şirketlerle anlaşmak önceliğiniz olsun. İşçi sağlığı ve güvenliğini düşünmek bir iş veren için en önemli şeylerin başında gelir. Mutlaka çalışanınızın güvenliği aldığından emin olun.

Dış Cephe Cam Temizliği Yaptırmak

Ayda en az bir kere yapılması gereken cam temizliği sayesinde ofislerinizin içi hem daha aydınlık hem de daha temiz gözükecek. Böylelikle hava durumu hakkında doğru tahmin yürütebilirsiniz.Müşterileriniz içinde daha temiz bir ortam yaratarak artı hanesine bir artı daha eklemelerini sağlayabilirsiniz.Asıl önemlisi çalışanlarınızın güvenliği riske atmayarak, işi işinin ehli profesyonellere bırakarak en doğru kararı vermiş olacaksınız. Sonuçlardan çok daha memnun kalacağınızsa bir gerçek…

Cam temizliği denilince surat ifadeleri hemen değişir. Konu birde dış cephe cam temizliği olursa, yüksekten korkmayanımız varsa da birden korkar olur. Dış cephe kirliliği zamanla hava şartları nedeniyle oluşan, görüntü kirliliği oluşturan ve temizlenmesi oldukça zor olan bir olaydır. Dış cephe temizliği hakkında birçok fikir vardır. Bu önerilerin hangisini zaman bulup yapabilirsiniz o bilinemez. İstanbul cleaning company her zaman olduğu gibi bu konu da da yardımınıza yetişiyor. Dış cephe temizlik konusun sizlere yardımcı olacak firma seçiminiz de dikkatli olmalı ve işinin ehli olan kişilerle çalıştığınızdan emin olmalısınız. Dış cephe temizliğinde belli başlı kurallar bulunur.

Dış cephe cam silme, konusunda uzman bir ekiple çalışmanız, yapılan işlemlerin sonunda sizleri tatmin etmelidir. Yeni uygulanan iş kurallarına göre tüm temizlik şirketleri iş güvenliğine uygun sertifikalı personel çalıştırmak zorundadırlar. Plaza cam silme esnasında yüksekte çalışabilir sertifikası bulunmayan personel çalıştırılamaz. İş güvenliği sertifikasının önemi kadar kullanılan ekipmanlar da yasaya uygun olmalıdır. Dış cephe cam temizlikleri belirli aralıklarla yapılmalıdır. Bunun için en iyi temizlik şirketleri içerisinden seçeceğiniz firma ile sözleşme yapmanız mümkündür. Plaza cam temizliği esnasında olduğu gibi, yükseklik olduğundan dolayı recidance cam temizliği esnasında da tüm belgelere ve ekipmanlara sahip olmak gerekir.

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır

Can hafife alınacak bir olay değildir. Yüksekte çalışabilmek uzmanlık ve dikkat gerektirir. Belirli yaşın üzerine gelmiş kişiler bu işi yapamamaktadır. Bulunduğunuz binanın camlarında giydirme olarak adlandırılan reklam afişleri bile olsa her türlü çözüm sizlerle paylaşılmaktadır. Yükseklik boyutuna göre asma sepet, vinç, örümcek vinç, makaslı platform, teleskopik uzatma gibi ekipmanlardan yardım alınabilir.

İstanbul temizlik şirketi konusunda yelpazesi geniş bir potansiyele sahiptir. Firmalar genellikle anlaşmanız koşulu ile iş içerisin de kullanacakları tüm kimyasal malzemeleri kendi bünyelerinden temin ederler. Pencere kenarların da bulunan, soğuk önleyici silikon veya plastikler hava koşulları nedeniyle sıklıkla deforme olmakta ve sizlere sürekli masraf çıkartmaktadır. Bununla karşılaşmamak için dış cephe cam temizliklerinizin periyodik olarak yapılması gerekmektedir. Temizlik şirketleri cam temizliği konusunda hassas davrandıklarından dolayı, işlem esnasında özel solüsyonlar ve bezler kullanarak camlara kesinlikle zarar vermemektedir.

Dış Cephe Cam Temizliği İstanbul

Temizlik firması sırf cam temizliği alanında eğitim verdiği personeliyle sahaya çıkmaktadır. Firmalar da iş bölümleri alan olarak belirlenmiş olup her personele alanı içinde eğitim vermiş sertifikaları yaptığı işlere göre alınmıştır. Dış cephe temizliği zor ve dikkat isteyen bir iştir. Bu temizlik esnasında temizlik şirketi her zaman destekçinizdir. Dış cephe ve camlarınız her zaman sizi yansıtır. Yapınızın şekline göre bir yol izlenen dış cephe cam temizliği konusun da işini özenle yapan şirket personelleri ile büyük bir sorun daha ortadan kalkıyor. Binanızın önünden geçenler artık özenerek bakacaklar. Sizler de gönül rahatlığı ile camlarınızdan dışarıyı parlak bir görüntü ile seyredebileceksiniz.

Verdiğimiz Diğer Hizmetler

Dış cephe izolasyon
Dış cephe temizlik
Dış cephe tamirat
Dış cephe yalıtım
Dış cephe mastik
Dış cephe su yalıtımı
Pencere kenarı yalıtım
Silikon uygulaması
Derz arası tamir
Kompozit arası silikon

Silikon tamiri
Poliüretan dış cephe uygulaması
Tabela tamiri
Led tamiri
Pimaş tamiri
Pimaş döşemesi
Pimaş uygulaması
Ağ germe işleri
Tamirat
Tadilat


  • Endüstriyel Dağcılık Nedir


  • Endüstriyel Dağcılık


  • WYNDHAM GRAND


  • Medical Park


  • Mango


Hemen Arayın

Referanslar

Çalıştığımız Firmalar

Adres ve Telefon Bilgilerimiz

Bizimle İletişime Geçin

Mail yoluyla yapılan iletişim talepleri 24 en geç saat içinde cevaplandırılacaktır.

Adres:

İstasyon mh. Esat Bey Cad. No 29,
Gebze / Kocaeli / Türkiye

Telefon:

+90 532 672 81 14

Çalışma Saatlerimiz:

Hafta içi: 080:00 – 19:00

Cumartesi: 08:00  – 19:00